« Svibanj 2024 »

S P O R T S K A S U B O T A

NOGOMETAŠI-prvi, ODBOJKAŠICE-briljirale, ODBOJKAŠI-debitirali

Za nama je vrlo uspješan sportski dan. U jutarnjim satima nogometaši 1.i  2. razreda odigrali su 3 prijateljske utakmice u sklopu programa "Vikendom u sportske dvorane"

OŠ Sesvetska Sopnica bila je domaćin sportskog susreta. Turnir se odigrao po liga sustavu, a rezultati su slijedeći:

2

3

Sastav ekipe nogometaša: Paul Dragičević 2b, Matej Pejazić 1b, Tomo Tomkić 1c, Jakov Velić, 1c, Josip Čičak 2a, Drilon Gecaj 2a, Petar Lučić 2b, Ardijan Temaj 2c.

Ukupni poredak

1. OŠ SESVETSKA SOPNICA

2.OŠ IVANA MAŽURANIĆA

3. OŠ SESVETSKI KRALJEVEC

4. OŠ VUGROVEC KAŠINA

Po završetku nogometa odbojkašice i odbojkaši su bili na putu prema Domu odbojke – nezaobilaznoj stanici  svake subote u ožujku. Odbojkašice su započele sa porazom od OŠ Špansko-Oranice , no u nastavku su briljirale pobjedom protiv OŠ Antuna Mihanovića koja slovi za favorita turnira. Odbojkaši, u nepunom sastavu radi bolesti nekoliko ključnih igrača, su pokazali odličnu igru no ipak nedovoljnu za pobjedu. Treba napomenuti da se naše odbojkašice i odbojkaši bore u žestokoj konkurenciji protiv drugih škola čiji učenici redovito treniraju u klubovima.

Sastav ekipe odbojkašica:  Anita Kolakušić – kapetan, Tereza Raguž, Danijela Bašić, Matea Bošnjak, Antonela Vidmar, Gabriela Hrnjak, Eleonora Kolaković, Lucija Tolić, Anja Gunjević-nova igrčica,  Alisa Memedi-nova igračica.

Sastav ekipe odbojkaša: David Veličan-kapetan, Danijel Prekpalaj, Andrija Dumančić, Franjo Dumančić, Filip Keleminović, Franco Vituri, Marino Vukelić.

objavio: Katarina Popek   datum: 16. 3. 2014.