« Svibanj 2024 »

Besplatne radionice tijekom ožujka u Muzeju suvremene umjetnosti: Moj kvart, moja kuća

Teatar Puna kuća u suradnji s Muzejom suvremene umjetnosti pokreće program posebno namijenjen za male i velike stanovnike novozagrebačkih kvartova, ali se u njega mogu uključiti svi zainteresirani.

Program je nazvan Moj kvart, moja kuća, a sadrži dramske radionice, žonglerski studio, kreativne radionice za cijelu obitelj, kazališne predstave, te razgledavanje stalnog postava MSU-a uz stručno vodstvo.

Edukativni program Moj kvart, moja kuća:

1. Puna kuća priča u MSU - dramska početnica za djecu u dobi od 4 – 6 godina
  2. Puna kuća žonglira u MSU - žonglerski studio za djecu u dobi 8+ i odrasle
  3. Obiteljsko razigravanje - kreativna radionica za cijelu obitelj

Uskoro će se objaviti termini održavanja svih radionica.

Radionice su tijekom ožujka besplatne!

Ožujak je mjesec otvorenih vrata u kojem će zainteresirani biti upoznati s radionicama te upisivati polaznike.

Prvi susret održat će se u nedjelju, 8. ožujka u 11 sati. Održat će se radionica Obiteljsko razigravanje - radionica za cijelu obitelj.

Obiteljsko razigravanje pruža djeci i roditeljima mogućnost zajedničke kreacije i oslobađanja od tradicionalno definiranih uloga unutar obitelji kroz dramsku igru, pričanje priča, jogu za djecu i/ili cijelu obitelj, ples i poticajnu glazbu. Radionice se održavaju u prostorima u i oko muzeja, u susjedstvu i u poticajnoj interakciji s umjetnošću.

Voditeljica: Svetlana Patafta, akademska glumica, dramska pedagoginja i učiteljica rainbowkids yoge za djecu i obitelj.

Iz Muzeja pporučuju da sudionici ponesu udobnu odjeću i obuću.

Upiti o programu i prijave za radionicu šalju se na e-mail adresu: punakuca@punakuca.hr.

Izvor: skole.hr

objavio: Bojana Trivanović   datum: 4. 3. 2015.