Tribina „Guramo li djecu i mlade u ovisnost?

Datum objave: 20. studenoga 2024.
Objavio/la: Bojana Trivanović

Dragi roditelji,

već desetljećima naše društvo pokušava riješiti, ili barem umanjiti, problem ovisničkog stila života među mladima, bilo da se radi o alkoholu, ilegalnim drogama ili sve prisutnijim ponašajnim ovisnostima, poput ovisnosti o kockanju/klađenju, ekranima itd.

Ti napori svakako imaju smisla i donose određene rezultate. Međutim, ponekad se događa da odrasli članovi društva, bez obzira kojoj skupini pripadaju (roditelji, stručnjaci, mediji) i nehotice čine upravo suprotno – guraju djecu i mlade na put ovisnosti.

O ovoj temi govorit ćemo na tribini „Guramo li djecu i mlade u ovisnost?“.

Pozivamo vas da nam se pridružite!

Tribinu „Guramo li djecu i mlade u ovisnost?“, možete pratiti online u četvrtak, 28. studenog 2024. godine, s početkom u 18.00 sati, putem službenog YouTube kanala NZZJZ-a „Dr. Andrija Štampar“.

Molimo da se prijavite na adresu e-pošte: andreja.radic@stampar.hr.

Veselimo se vašem sudjelovanju!

Pročitajte još

Natjecanje iz prve pomoći

Natjecanje iz prve pomoći

U subotu, 14. ožujka 2025., naša je škola bila domaćin Crvenom križu u Natjecanju iz prve pomoći. U njemu je sudjelovalo sedam škola s područja Dubrave i Sesveta.

Pročitajte više
Skip to content