Tradicionalne nogometne utakmice na Dan Škole

Datum objave: 27. svibnja 2025.
Objavio/la: Bojana Trivanović
Povodom Dana Škole odigrane su tradicionalne nogometne utakmice između razreda. Igralo se s puno žara, lijepih proigravanja, udaraca na goli impresivnih obrana naših golmana.
Osim sportskog duha, učenici su se posebno istaknuli lijepim ponašanjem i fair play igrom, zbog čega im čestitamo i zahvaljujemo na izvrsnoj atmosferi.
Napisala: učiteljica Tjelesne i zdravstvene kulture Ines Patafta

Pročitajte još

Radionica izrade adventskih vijenaca

Radionica izrade adventskih vijenaca

U četvrtak, 9. listopada, učenici sedmog razreda sudjelovali su u prvoj radionici izrade adventskih vijenaca. Učenici su bili vrlo kreativni i veselili su se planiranju,  izradi, a i druženju. Vijenci će bit na prodaj na ulazu škole u studenom.

Pročitajte više
Radionica izrade tradicionalnog nakita

Radionica izrade tradicionalnog nakita

U četvrtak, 2. listopada, učenici petog i šestog razreda sudjelovali su u prvoj radionici izrade tradicijskog nakita uz pomoć udruge Etno-raj-o-grlice i pod vodstvom učiteljice Melinde Tupek, predsjednice školske zadruge IZVOR. Učenici su pogledali izložbu tradicijskog nakita iz raznih regija Lijepe naše i naučili nešto o nakitu. Najviše su uživali u izradi vlastite narukvice koju su dobili na poklon.

Pročitajte više
Skip to content