Festival Djeca i obitelj u digitalnom svijetu – DODO Fest

Datum objave: 25. rujna 2024.
Kategorija: Veliki odmor
Objavio/la: Bojana Trivanović

Draga djeco, roditelji i nastavnici,

s radošću vas obavještavamo o  datumu održavanja našeg festivala Djeca i obitelj u digitalnom okruženju – DODO Fest! Novi datum održavanja Festivala je 5. listopada, a program Festivala započet će u 10 sati u prostorijama Centra KNAP, Ivanićgradska 41A, Zagreb.

Festival obuhvaća razne aktivnosti za sve naše posjetitelje, a kroz koje ćemo predstaviti najznačajnije rezultate dobivene projektom D.E.C.I.D.E. te ponuditi praktične smjernice za korištenje pametnih telefona. Uz mnoge aktivnosti, na samom početku Festivala dodijelit će se nagrade pobjednicima likovnog natječaja „Moj digitalni svijet“!

Sva događanja na Festivalu su besplatna za sve posjetitelje!

U nastavku vam donosimo program Festivala i poveznice s prijavnicama za radionice!

10.00 – 11.00 Otvaranje Festivala i dodjela nagrada pobjednicima likovnog natječaja „Moj digitalni svijet“

11 sati Predavanje za roditelje „Tehnologija u životu obitelji: Kako podržati dobrobit i pozitivan razvoj djece?“ –> PRIJAVNICA

11 sati Radionica za djecu nižih razreda osnovne škole „Pravilo je trik za pametan klik!“ –> PRIJAVNICA

11 sati Radionica za djecu viših razreda osnovne škole „Ekran u džepu – Tko kontrolira koga?“ –> PRIJAVNICA

12 sati Okrugli stol s učenicima srednjih škola „Digitalna tehnologija: Jučer, danas, sutra“

13 sati Zatvaranje Festivala uz plesnu točku i druženje

Prijave za radionice i predavanje otvorene su do 2. listopada u 23:59 ili do popunjavanja slobodnih mjesta. Na svakoj radionici može sudjelovati maksimalno 20 djece, stoga požurite s prijavama!

Za sve dodatne informacije oko Festivala možete nas kontaktirati na mail decide@unicath.hr ili azulec@unicath.hr.

Veselimo se vašem dolasku i sudjelovanju!

Organizacijski tim Festivala: Marina Merkaš, Matea Bodrožić Selak, Ana Žulec Ivanković, Marina Kotrla Topić, Katarina Perić Pavišić, Vanesa Varga

MAKER EXPO Zagreb

U subotu, 28. rujna 2024., ispred naše OŠ Središće održati  MAKER EXPO Zagreb! Ovaj uzbudljiv događaj predstavlja pravi festival kreativnosti, inovacija i tehnologije.