Predavanje o sigurnosti u prometu

Datum objave: 26. rujna 2024.
Objavio/la: Bojana Trivanović

Učenici prvih razreda danas su poslušali zanimljivo i poučno predavanje djelatnika HAK Sesvete.

Na predavanju su mogli utvrditi svoje znanje o tome kako sigurno i samostalno sudjelovati u prometu. Učenici su bili jako zainteresirani za temu te pokazali zavidno znanje.

Želimo svim učenicima siguran put do škole i doma!

Tjedan zdravog doručka

Učenici posebnog razrednog odjela parne smjene su obilježili Tjedan zdravog doručka. Pripremali su zobenu kašu te ju obogatili jesenskim voćem: mandarinama, narom i suhim smokvama. Doručak može biti i zdrav i ukusan. A uz jesensko, sezonsko voće je i jedno i drugo....

Pročitajte više
Tema „Prijateljstvo“ na satu Islamskog vjeronauka

Učenici OŠ Sesvetska Sopnica iz predmeta Islamskog vjeronauka kroz temu “Prijateljstvo” svojim prijateljima, vršnjacima poslali su pisma podrške kako bi im pokazali da u ovoj nedaći, a svi smo upoznati o katastrofalnim poplavama  koje su zadesile dijelove Bosne i Hercegovine i njezino stanovništvo, uz njih.

Pročitajte više