Obavijest o početku nastavne godine 2024./2025.

Datum objave: 22. kolovoza 2024.
Objavio/la: Bojana Trivanović
Dragi učenici i roditelji,
nastava počinje 9. rujna 2024. prema sljedećem rasporedu:

• neparni (3.,5. i 7.) prijepodne u 8.00 sati,
  • parni (2., 4., 6. i 8.) poslijepodne u 14.00 sati.

Primanje učenika prvog razreda biti će u 10.00 sati.

Produženi boravak počinje s radom od utorka, 10. rujna 2024.

Ravnateljica Ljiljana Benčec Miklečić

Radionica “Izazovi roditeljstva u suvremenom društvu”

Udruga Roditelji u akciji – RODA poziva vas na radionicu u formi dijaloga “Izazovi roditeljstva u suvremenom društvu” koja će se održati 3. listopada 2024. godine. Radionica je namijenjena stručnjacima iz područja odgoja i obrazovanja te ostalima koji rade s djecom, zaposlenima u institucijama koje pružaju usluge roditeljima, roditeljima koji žele aktivno sudjelovati u kreiranju boljih uvjeta za razvoj svoje djece i budućim roditeljima i mladima.

Osiguranje učenika

Poštovani roditelji, na Vijeću roditelja izabrano je Adriatic osiguranje čija premija iznosi 4 eura. Molim Vas da se zaključno s utorkom (1. listopada 2024.) javite razrednicima kako bi se mogle formirati uplatnice. Srdačan pozdrav, Ljiljana Benčec Miklečić,...